Oidentifierad konstnär oljemålning
2015-05-30
313625
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-tal, Mallorca, otydligt signerad, olja på duk, ca 55x46 cm