Klubbat för:
3 000 SEK
3 000 SEK
EDWARD HALD, vas, Orrefors, Fiskgraal, dekor av fiskar och sjöväxter i grönt, signerad ORREFORS Graal nr 2565, Edward Hald, höjd ca 15 cm
Smärre repor
313623
2015-05-30