Olle Hjortzberg akvarell
2015-05-29
313585
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OLLE HJORTZBERG (1872-1959): Dalkulla, signerad och daterad O. Hzbg -87, akvarell, 26x18 cm