Bertil Öhlund oljemålning
2015-05-29
313579
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BERTIL ÖHLUND (född 1923): Figurkomposition, signerad och daterad Bertil Öhlund 65, olja på pannå, ca cm