Gunnar Stålbrand oljemålning
2015-05-29
313563
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GUNNAR STÅLBRAND (född 1925): "Mariefred", signerad Gunnar Stålbrand, olja på pannå, 20x25 cm