Oskar Bergman akvarell
2015-05-29
313559
| Klubbat belopp | 5 600 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
OSKAR BERGMAN (1879-1963): Vinterlandskap, signerad och daterad Oskar Bergman 1948, akvarell, ca 26x33 cm