Einar Norelius akvarell
2015-05-29
313553
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
EINAR NORELIUS (1900-1984): tre rövare, signerad och daterad E. Norelius 68, akvarell, ca 27x27cm