Olle Nordberg oljemålning
2015-05-29
313541
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OLLE NORDBERG (1905-1986): Flicka vid strand, signerad och daterad Olle Nordberg -46, olja på pannå, 34x26 cm