Bojan Kina
2015-06-04
313487
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BOJAN med lock, porslin, Kina, 1800-tal, dekor i undergaslyrblått med motiv av lyckotecken, höjd 21 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg.
Lock med skador, tillverkningsdefekter