Orietnmatta
2015-06-04
313331
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ORIENTMATTA, Turkmenistan, old/semiantik, ca 254x212 cm
Jämnt slitage, delvis blekt, hörn med mindre skador