Ring 18 k guld safir diamanter
2015-05-30
313266
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
RING, 18 k guld, fasetterad safir samt 4 smådiamanter, importstämplad, Stockholm ca 1930-tal, årsindex ej läsbart, ringstorlek ca 17,5 mm, vikt ca 2 g