Ring platina turmalin diamanter
2015-05-27
313075
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 10 000 SEK |
RING, platina/950, rektangulär smaragdslipad turmalin, 16 briljanter samt 2 baguetteslipade diamanter, ringstorlek ca 17,5 mm, vikt ca 5,6 g
Turmalin med hack och repor, 4 briljanter med nagg