Halsband 18 k guld och silver rosenstenar
2015-05-27
313059
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 6 000 SEK |
HALSBAND, 18 k guld, mittsektion med 5 rosenslipade diamanter i silvermontering, 1800-talets andra hälft, kedja 1900-tal, längd 42 cm, vikt ca 8,4 g