Limousine 1930-tal
2015-05-27
313056
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LIMOUSINE, 1930-tal, litograferad plåt i rött med detaljer i silver, hjul helt i plåt, urverksdriven, ca 18 cm
obetydliga skador