Klubbat för:
850 SEK
1 500 SEK
KARL HÖGLUND (född 1940): (2), Maskerad, Samtal, signerade Karl Höglund, varav ena EA. och det andra numrerad 261/290, färglitografier, bladmått ca 79x59,5 resp 55x42 cm, oramade
oramade
313013
2015-06-05