Karl Höglund litografi
2015-06-02
312992
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KARL HÖGLUND (född 1940): Sommardansen, signerad Karl Höglund, numrerad 244/290, färglitografi, bladmått ca 78,5x58,5 cm, oramad
Oramad, hanteringsveck