Gustav Schwarz blandteknik
2015-05-27
312991
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
GUSTAV SCHWARZ (1800-tal): Soldater till häst, signerad och daterad G Schwarz 1843, blandteknik, 20,5x32 cm
Veckat blad