Armband 18 k guld
2015-05-26
312885
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 15 000 SEK |
ARMBAND, 18 k guld, Harry Hermansson AB, Stockholm 1950-tal, längd 17,5 mm, vikt ca 56,5 g
Bucklor