Angelica Wiik färglitografi
2015-05-27
312815
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): "Pont Neuf", signerad Angelica Wiik, EA, färglitografi, ca 59x42 cm, oramad