Einar Palme oljemålning
2015-05-26
312768
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
EINAR PALME (1901-1993): Storm, signerad och daterad Einar Palme 1948, olja på pannå, 21,5x46 cm