Klubbat för:
4 400 SEK
5 000 SEK
WILHELM KÅGE, drakvalp, Gustavsberg, stengods, vit glasyr, signerad GUSTAVSBERG KÅGE 9, höjd ca 7,5, längd ca 13 cm
Ena baktassen med nagg på klon, ytslitage
312744
2015-05-29