Jan Wiberg oljemålning
2015-05-26
312738
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JAN WIBERG (född 1944): Havsmotiv, monogramsignerad JW, olja på duk, ca 34x36 cm