Ytterfoder Kina
2015-05-26
312712
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
YTTERFODER, porslin, Kina, 1900-tal, dekor av famille vertfärger av tranor och pioner, höjd ca 18, diameter 26 cm
En kantnagg