Byrå gustaviansk stil
2015-05-24
312642
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BYRÅ, 1900-talets början, gustaviansk stil, förgyllda beslag, bemålad, höjd ca 91, 68x39 cm
Renoverad, kompletterad, löst beslag finns att avhämta vid Utlämningen