Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
HELMUT MALETZKE (Tyskland, född 1920): (10), landskapsmotiv och blomsterstilleben, mapp med akvareller, signerade H. Maletzke, bladmått ca 50x72,5 cm
312638
2015-05-25
Gör en kostnadsfri värdering här