Målningar på plåt
2015-05-24
312633
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR 18/1900-tal, 1 par, Landskap med figurer, olja på plåt, ca 35x50 cm vardera, oramade
Skador, fläckar, hål