Bergère Louis XVI-stil
2015-05-23
312573
| Klubbat belopp | 4 400 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
BERGÈRE, 1900-tal, Louis XVI-stil, förgylld, skuren dekor, gul klädsel med dekor av blommor, sitthöjd ca 45 cm
Lagningar