Jockum Nordström
2015-05-23
312560
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
JOCKUM NORDSTRÖM (född 1963): "Every neighbour is a customer", signerad och numrerad Jockum 225/250, färglitografi, bladmått ca 61x84 cm, oramad