Lars Tärning oljemålning
2015-05-26
312559
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LARS TÄRNING (född 1945): Citrusfrukter, signerad och daterad Lars Tärning -09, skiktmåleri på träpannå, ca 29x38 cm