Olja efter Murillo
2015-05-25
312544
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
BARTOLOMÉ ESTEBAN MURILLO (1800-tal): efter, Mangeur de gâteau, olja på duk, 69x55 cm
Dubblerad, retuscher