Oidentifierad konstnär olja på duk
2015-05-25
312540
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (omkring 1900): Mor, barn och hund utanför hus, otydligt signerad Ro*ell, olja på duk, 63x76 cm