Takarmatur Guzzini
2015-05-23
312520
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GUZZINI, takarmatur, 1900-talets andra hälft, skärm i plast, etikettmärkt, reglerbar höjd, ca 52x52 cm
Smärre ytskador