Maj Bring collage
2015-05-23
312511
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
MAJ BRING (1880-1971): Stadsbild, signerad och daterad Maj Bring -64, collage, 52,5x43 cm
Lösa delar innanför ramen