Stekfat Kina
2015-05-23
312486
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
STEKFAT, porslin, Kina, 1700-tal, Qianlong (1736-95), konturerat brätte, dekor i underglasyrblått med motiv av blommor, 30x22 cm
Smärre kantnagg