Ring 18 k vitguld briljanter
2015-05-25
312469
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 12 000 SEK |
RING, 18 k vitguld, fasetterad blå sten, 10 briljanter ca 0,08-0,12 ct/st, ringstorlek ca 17 mm, vikt ca 7,3 g
Blå sten ej riktigt centrerad i fattningen, kantnagg samt hack och visst ytslitage