Golvvas Carl Harry Stålhane
2015-05-23
312439
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
CARL HARRY STÅLHANE, golvvas, stengods, Rörstrand, glaserad i vitt och grått, monogramsignerad CHS, höjd ca 51 cm
Större mynningsnagg