Kinsiska koppar
2015-05-25
312381
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
MUGGAR, 4 st, KOPPAR med fat, 2 st, porslin, Kina, 1700-tal
Nagg. lagningar