Spegel 1900-tal
2015-05-22
312375
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
SPEGEL, 1900-tal, förgylld, träskuren dekor, 97x55 cm
PROVENIENS: Fagersta Herrgård
Skador, slitage