Gösta Månsson oljemålning
2015-05-22
312365
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
GÖSTA MÅNSSON (född 1924): "Telefonkiosken", signerad G. Månsson, olja på duk, ca 50x61 cm