Klubbat för:
4 200 SEK
Schätzwert
5 000 SEK
Beschreibung
CHARLES ROKA (Ungern/Norge, 1912-1999): Ung dam, signerad Roka, olja på duk, 82x65 cm
Zustandsbeschreibung
312247
2015-05-22
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner