Armband brosch hänge silver
2015-05-21
312190
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ARMBAND, BROSCH, HÄNGE med kedja, delvis i silver, total vikt ca 290 g
Skador slitage