Inga Borg akvarell
2015-05-21
312156
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
INGA BORG (född 1925): "Hemma hos Plupp, Lämmel hälsar på", signerad I Borg, akvarell, ca 15,5x16 cm