Carl Brandt pastell
2015-05-21
312127
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 800 SEK |
CARL BRANDT (1852-1930): Insjölandskap, signerad och daterad, C Brandt 98, pastell, 64x24 cm
Smärre ytskador