Oidentifierad konstnär oljemålning
2015-05-21
312091
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, omkring 1900, interiör med munkar vid måltid, otydligt signerad, olja på duk, 40X50 CM