Leopold Fare oljemålning
2015-05-21
312082
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
LEOPOLD FARE (1926-1996): "Yngling vid havet", signerad Fare, olja på duk, ca 82x68 cm