Armband örhängen 1 par halsband hårarbeten
2015-05-20
312054
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
ARMBAND, Stockholm 1839, ÖRHÄNGEN, 1 par, HALSBAND, hårarbeten, guldfästen i form av ormhuvuden och svansar, delvis med rosenstenar till ögon, 1800-tal, otydliga stämplar