Fransk skola olja på glas
2015-05-25
312046
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FRANSK SKOLA (1800-talets början): Lekande barn/allegori av hösten, gouche på glas, 9,5x13 cm
Smärre färgbortfall