Flamländsk skola olja på pannå
2015-05-25
312044
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
FLAMLÄNDSK SKOLA (1700-tal): Mytologisk scen, olja på pannå, del av ett äldre skåp, 13x27,5 cm