Bengt Fransson oljemålning
2015-05-21
312037
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BENGT FRANSSON (född 1935): Barmotiv, olja på duk, signerad Bengt Fransson, ca 26 x 34 cm