Karl Axel Pehrson färglitografi
2015-05-20
312027
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): Exotiska växter, signerad och daterad K. A. Pehrson 91, numrerad 114/385, färglitografi, ca 42x60 cm